Niewidoczna płyta indukcyjna Invisacook w nowoczesnych kuchniach

Invisacook oferuje bardzo interesujący i nowy sposób gotowania potraw na blacie za pomocą płyty indukcyjnej Invisacook i to wszystko bez widocznej strefy gotowania.

Płyta indukcyjna Invisacook jest zainstalowana bezpośrednio pod blatem ceramicznym (popularnie nazywanym spiekiem kwarcowym) o grubości 1,2 cm bez konieczności dalszej obróbki, umożliwia oszczędzanie miejsca w kuchniach, ponieważ cała powierzchnia blatu jest bez widocznych oznaczeń. Możliwe jest również gotowanie szybciej niż w przypadku konwencjonalnych systemów, Invisacook optymalizuje również zużycie energii.

Jak działa Invisacook?

Invisacook jest zainstalowana pod blatem, wykorzystując swoją zaawansowaną technologię Invisa-Induction-Technology, działa przez litą powierzchnię blatu, aby skutecznie podgrzewać naczynia. Zjawisko indukcji elektromagnetycznej w rozwiązaniu Invisacook jest na tyle wzmocnione, że przenika przez blat i nagrzewa naczynie.
Tutaj możesz obejrzeć film przedstawiający instalację.

 Tutaj możesz obejrzeć film przedstawiający działanie urządzenia

Gotowanie na blatach dzięki niewidocznej płycie indukcyjnej Invisacook

Blaty ceramiczne (potocznie nazywane spiekami kwarcowymi) są łatwe w utrzymaniu czystości i trwałe. Materiały ceramiczne mogą wytrzymać nawet temperatury do 1200C°. Ceramika jest również odporna na zarysowania i przecięcia oraz umożliwia tworzenie cienkich blatów. Oznacza to, że projekt kuchni może być bardziej filigranowy.

W ofercie posiadamy warianty:
2-palnikowe
3-palnikowe
4-palnikowe
5-palnikowe

Czy jest to bezpieczne dla blatu?

Tak. W trakcie procesu nie nagrzewa się blat tylko samo naczynie. Blaty ceramiczne są całkowicie wodoodporne i nie pochłaniają wilgoci. Są odporne na agresywne i kwaśne środki czyszczące; umożliwia to odpowiednio częste czyszczenie powierzchni. Dodatkowo do zestawu mogą zostać dołączone maty ochronne oraz specjalne stópki, które można umieścić pod naczyniem dzięki czemu zostanie ono “podniesione” o 1mm .

Gdzie można sprawdzić działanie Invisacook?

W naszym firmowym showroomie posiadamy ekspozycję, dzięki której będą Państwo mieli okazję przetestować urządzenie.

Zapraszamy do współpracy przy dystrybucji urządzeń projektantów, architektów oraz studia kuchenne.

Zapytaj o cenę